Witamy!

CENTRUM LARYNGOLOGII ANKO powstało z myślą o stworzeniu miejsca w którym pacjent objęty jest kompleksową usługą medyczną w zakresie diagnostyki i leczenia zachowawczego w schorzeniach otolaryngologicznych, oraz postępowaniem operacyjnym najnowocześniejszymi dostępnymi metodami i sprzętem .

CENTRUM LARYNGOLOGII ANKO mieści się w ścisłym centrum Krakowa co ułatwia dojazd z każdego miejsca własnym samochodem lub komunikacją miejską.

W przytulnych wnętrzach naszego gabinetu w pełni zadbamy o Państwa zdrowie. Wszystkie badania oraz zabiegi wykonujemy wyłącznie przy zastosowaniu najwyższej jakości nowoczesnej aparatury.

Proponujemy Państwu między innymi: pełną diagnostykę laryngologiczną, badanie bezdechów sennych, chrapania. Fizjoterapię laryngologiczną oraz leczenie operacyjne bezdechów i chrapania.

Regularnie poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowsze metody leczenia, zapewniając Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz skuteczności zabiegów a także maksymalnie krótki okres rekonwalescencji.